Kariera OK - Termin składania prac konkursowych przedłużony!

W imieniu Fundacji Edukacja dla Demokracji informujemy, iż przedłużono termin składania prac w Konkursie „Lokalny Promotor Przedsiębiorczości”, realizowany w ramach projektu Kariera OK – jesteśmy przedsiębiorczy. Założeniem konkursu jest rozwój zawodowy studentów.

Konkurs polega na samodzielnym stworzeniu materiału w formie reportażu, wywiadu, filmu, nagrania audio lub animacji, o osobie która z powodzeniem prowadzi firmę w Polsce. Prace konkursowe powinny zawierać walory edukacyjne, promować zakładanie i prowadzenie firmy oraz stanowić studium przypadku pozwalające uczyć się w oparciu o sukcesy i niepowodzenia innych przedsiębiorców.

Prace mogą być zgłaszane przez studentów, którzy nie ukończyli 28 roku życia, indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie 3 osoby). Dla autorów najlepszych prac przewidziane zostały nagrody w postaci laptopów.

Ostateczny termin przesyłania prac konkursowych upływa 30 kwietnia 2011 r.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się w Warszawie z udziałem zaproszonych laureatów: studentów i przedsiębiorców, przedstawicieli biznesu oraz mediów.

Szczegóły oraz regulamin konkurs znajdują się na stronie www.karieraok.pl