Katowice STARTUP CHALLENGE

Pokaż w kalendarzu: 
0

Już 1 i 2 grudnia odbędzie się KATOWICE STARTUP CHALLENGE. To impreza w formie hackathonu, w którym zespoły tworzone przez programistów, grafików, kreatorów czy aktywnych mieszkańców będą pracować przez 36 godzin nad swoim innowacyjnym pomysłem. 

 

 


CO? - Katowice StartUp Challenge
KIEDY? - 1 i 2 grudnia 2017 r.
GDZIE? - Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum Katowice 


O WYDARZENIU
W tej edycji uczestnicy zmierzą się z problemem niskiej emisji oraz postarają się opracować rozwiązania i technologie, które wpłyną na poprawę jakości powietrza w Katowicach i GOP, przyczyniając się do rozwoju miasta. Finalnie jury wybierze jeden projekt, mający największy potencjał rynkowy, a wygrany zespół otrzyma szansę na finansowanie nawet do 1 000 000 złotych, mentoring oraz przestrzeń biurową na jego realizację.

Wydarzenie odbędzie się w renomowanym Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum, gdzie uczestnicy będą mieli zapewnione odpowiednie warunki do pracy nad własnym projektem. Przez cały czas trwania imprezy drużyny będą także wspierane przez mentorów wyspecjalizowanych w zakresie tworzenia i zarządzania start-up’em, marketingu, czy sprzedaży.


O ORGANIZATORZE
Organizatorami wydarzenia są: Footsteps, Urząd Miasta Katowice, InData oraz Ogrody Przedsiębiorczości.

Partnerem głównym wydarzenia jest Tauron, natomiast Partnerami technologicznymi są: Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum, Pionier oraz Applover.


ZAPISY
Udział może wziąć każdy zainteresowany, warunkiem jest wcześniejsza rejestracja internetowa.

Bilety są dostępne na stronie.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego