Katowickie Dni Kariery już 16 października!

Dni Kariery® to jedne z największych w Polsce targów pracy, praktyk i staży. Co roku bierze w nich udział około 250 wystawców oraz 41 300 studentów. W Katowicach odbędą się 16 października 2014 r.

Po raz pierwszy katowicka edycja Dni Kariery odbędzie się jesienią -  16 października w budynku biurowo - usługowym Altus.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie innowacyjna konferencja Youth&Business CoAction, skupiająca się - podobnie jak Dni Kariery® - na temacie kariery oraz rynku pracy. Organizatorami obu wydarzeń są studenci z międzynarodowej organizacji AIESEC.

Dni Kariery® odbywają się od ponad 20 lat, w dziewięciu największych ośrodkach akademickich w Polsce. Z roku na rok organizatorzy zapraszają przedstawicieli firm lokalnych i międzynarodowych, z różnorodnych branż. Oferty znajdą zarówno studenci kierunków ekonomicznych, technicznych jak i humanistycznych.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie i pobrać bezpłatny bilet ułatwiający wejście na teren targów oraz niosący za sobą szereg dodatkowych korzyści.

Dni Kariery® to okazja do osobistego spotkania z potencjalnymi pracodawcami, a co za tym idzie, wymiany wzajemnych potrzeb i oczekiwań. Przedstawiciele firm, które biorą udział w targach, przedstawią oferty pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów szkół wyższych.

Uczestnicy, poprzez  bezpośredni kontakt z pracodawcami, mogą uzyskać informacje na temat procesów rekrutacji, wymagań oraz oczekiwań firmy. Więcej informacji na oficjalnej stronie lub na www.facebook.com/DniKariery.

Organizatorem Dni Kariery® jest AIESEC – międzynarodowa organizacja studencka kreująca postawy liderskie wśród młodych ludzi, obecna 124 krajach i zrzeszająca ponad 80 tysięcy studentów.

Koordynator katowickiej edycji Dni Kariery® - Mateusz Zięba
e -mail: Mateusz.zieba@dnikariery.pl