Kawowe spotkanie z firmą PwC SDC

Zapraszamy na kawowe wydarzenie PwC Service Delivery Center, które odbędzie się już w najbliższy wtorek, 14 listopada 2023 r. na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu. Jest to świetna okazja do porozmawiania z ekspertami, wymienienia się doświadczeniami i dowiedzenia się więcej o możliwościach rozwoju w PwC Service Delivery Center. Nie zwlekaj, zajrzyj na stoisko i napij się pysznej kawy!

CO? – kawowe spotkanie z firmą PwC SDC
KIEDY? – 14 listopada 2023 r., w godz. 9.00 – 15.00
GDZIE? – hol główny, Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

Podczas wydarzenia studenci zyskają możliwość poznania firmy oraz propozycji rozwoju zarówno w zakresie aktualnych ofert pracy, staży, jak i projektów edukacyjnych.

Firma PwC Service Delivery Center jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi audytorskie i doradcze.

Wstęp wolny! Zapraszamy na stoisko firmy w holu głównym wydziału!