Kolejna edycja konkursu "Grasz o staż"

7 kwietnia 2014 r. upływa termin nadsyłania przez studentów i absolwentów rozwiązań w konkursie "Grasz o staż". Stawką w grze są wakacyjne staże w renomowanych organizacjach z całej Polski oraz nagrody dodatkowe: studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia.

Aby aplikować, wystarczy wejść na stronę i rozwiązać od jednego do trzech zadań wybranych spośród pięciu kategorii.

Studenci i absolwenci ciekawi zasad uczestnictwa w konkursie mogą zapoznać się z "Przewodnikiem po 19. edycji konkursu". Publikacja zawiera między innymi profile wszystkich firm i organizacji, które ufundują praktyki i nagrody w tym roku, wskazówki "jak grać" oraz skróty zadań konkursowych.

Ponadto, zainteresowani udziałem mogą uzyskać więcej informacji od organizatorów "Grasz o staż", którzy do końca marca 2014 r. będą obecni na targach pracy w całej Polsce.

"Dajemy możliwość startu w karierę dopasowaną do indywidualnych preferencji. Różnorodność pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom studentów zarówno z uniwersytetów, jak i uczelni technicznych" – mówi Anna Łukawska, koordynator konkursu „Grasz o staż” w PwC. „Ponadto, zadbaliśmy o merytoryczny przebieg wszystkich konkursowych staży, a stażystom gwarantujemy wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2200 zł brutto za miesiąc współpracy w firmie i 1200 zł netto w organizacji pozarządowej” – dodaje.

Oferta konkursowa obejmuje także atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest wsparcie rozwoju i podniesienie kwalifikacji laureatów. Jeden z uczestników otrzyma zaproszenie na trzytygodniowy program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii.
Wśród innych nagród są studia podyplomowe, szkolenia specjalistyczne, kursy językowe, prenumeraty branżowych czasopism, książki o tematyce biznesowej.

Do udziału w „Grasz o staż” zapraszeni są studenci od trzeciego roku studiów i absolwenci, którzy nie ukończyli 30. roku życia.
Studentów i absolwentów organizator zaprasza do zapoznania się z ofertą staży i nagród dodatkowych dostępną na stronie.  Bieżące informacje o konkursie można znaleźć także na profilu "Grasz o staż" na facebook’u.

Kontakt do mediów:
Ewa Zdrojowy, ewa.zdrojowy@pl.pwc.com,  tel. 22/746 72 07.