Konferencja "Begin your Journey with Amazon Operations"

Szukasz nowych możliwości rozwoju? Chcesz przekonać się czy Amazon Operations jest miejscem dla Ciebie? Zapraszamy do udziału w wirtualnej konferencji studenckiej EMEA "Begin your Journey with Amazon Operations", która odbędzie się w dniach 13-14 października 2022 r.

CO? – konferencja "Begin your Journey with Amazon Operations"
KIEDY? – 13-14 października 2022 r.
GDZIE? - online

O KONFERENCJI
W ramach wydarzenia odbędą się dwie wirtualne konferencje dla studentów, którzy poszukują swojej drogi zawodowej. Udział w wydarzeniu to rozmowy z inspirującymi prelegentami, którzy przedstawią kulturę i wartości Amazona oraz zobowiązania firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju, a także zaprezentują oferty pracy, programy i inicjatywy skierowane do studentów. Pod koniec każdego dnia, rekruterzy będą oferować sesje 1 do 1, aby wspomóc uczestników w stawianiu pierwszych kroków w rozwoju kariery.

Konferencja rozpocznie się o godz. 10.00 (CEST) na nowej wirtualnej platformie Bizzabo (nie trzeba pobierać plików).

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Amazon – amerykańskie przedsiębiorstwo handlowe, spółka akcyjna założona w 1994 w Seattle. Zajmuje się handlem elektronicznym B2C i prowadzi największy na świecie sklep internetowy.

Konferencja
"Begin your Journey with Amazon Operations" jest skierowana do absolwentów oraz studentów studiów magisterskich i MBA.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.