Konferencja naukowa o prawie autorskim w nauce

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się tematyką praw autorskich? Chcesz poznać odpowiedź na pytanie czy obecna polityka naukowa pozostaje w konflikcie z kulturą akademicką? Weź udział w konferencji o prawie autorskim w nauce, która odbędzie się w dniach 31 stycznia – 1 lutego 2020 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

 


CO? - międzynarodowa konferencja naukowa pt. „Przyszłość badań naukowych w świetle prawa autorskiego, kodeksów etycznych naukowców oraz kryteriów ocen jakości badań.” 
KIEDY? - 31 stycznia – 1 lutego 2020 r.
GDZIE? - Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Prawa i Administracji, Aula 6
(Katowice, ul. Bankowa 11b)


O WYDARZENIU
Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej pt. „Przyszłość badań naukowych w świetle prawa autorskiego, kodeksów etycznych naukowców oraz kryteriów ocen jakości badań.”

Konferencja odbędzie się w dniach 31 stycznia – 1 lutego 2020 r. w Katowicach i jest organizowana wspólnie z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Program konferencji.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych, a szczególnie naukowców, absolwentów i stypendystów programu Fulbrighta.

Komisja Fulbrighta oferuje stypendystom i absolwentom programu Fulbrighta sfinansowanie zakwaterowania podczas konferencji. Pozostałym osobom organizator oferuje możliwość skorzystania ze zniżki w hotelu wybranym dla uczestników konferencji. W czasie konferencji wszystkim uczestnikom organizator zapewnia wyżywienie. 


SPOSÓB APLIKACJI
Rejestracja na konferencję odbywa się do 20 grudnia 2019 r. poprzez stronę. 

Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji znajduje się na stronie. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego