Konferencja naukowa o prawie autorskim w nauce

Interesujesz się tematyką praw autorskich? Chcesz poznać odpowiedź na pytanie czy obecna polityka naukowa pozostaje w konflikcie z kulturą akademicką? Weź udział w konferencji o prawie autorskim w nauce, która odbędzie się w dniach 31 stycznia – 1 lutego 2020 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

CO? - międzynarodowa konferencja naukowa pt. „Przyszłość badań naukowych w świetle prawa autorskiego, kodeksów etycznych naukowców oraz kryteriów ocen jakości badań.”
KIEDY? - 31 stycznia – 1 lutego 2020 r.
GDZIE? - Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Prawa i Administracji, Aula 6
(Katowice, ul. Bankowa 11b)

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej pt. „Przyszłość badań naukowych w świetle prawa autorskiego, kodeksów etycznych naukowców oraz kryteriów ocen jakości badań.”

Konferencja odbędzie się w dniach 31 stycznia – 1 lutego 2020 r. w Katowicach i jest organizowana wspólnie z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Program konferencji.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych, a szczególnie naukowców, absolwentów i stypendystów programu Fulbrighta.

Komisja Fulbrighta oferuje stypendystom i absolwentom programu Fulbrighta sfinansowanie zakwaterowania podczas konferencji. Pozostałym osobom organizator oferuje możliwość skorzystania ze zniżki w hotelu wybranym dla uczestników konferencji. W czasie konferencji wszystkim uczestnikom organizator zapewnia wyżywienie.

Rejestracja na konferencję odbywa się do 20 grudnia 2019 r. poprzez stronę.

Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)