Konferencja "Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi..."

Data wydarzenia:
6 Październik, 2016 (Cały dzień)

Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi należy do najważniejszych zadań w zarządzaniu organizacjami. Warto zatem być na bieżąco z dobrymi praktykami wypracowanymi przez ekspertów i przedsiębiorców. Trzymaj rękę na pulsie! - weź udział w konferencji "Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi: czy sprawdzają się w Europie Środkowo-Wschodniej?" organizowanej przez Uniwersytet Śląski i Polskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji w dniu 6 października 2016 r.

CO? - konferencja "Nowe trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi: czy sprawdzają się w Europie Środkowo-Wschodniej?"
KIEDY? - 6 października 2016 r., godz. 9:00 - 16:30
GDZIE? - Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka
(Katowice, ul. Bankowa 11a)

W programie konferencji zaplanowano wystąpienia zaproszonych ekspertów i dyskusje panelowe w grupach tematycznych obejmujących doświadczenia korporacji międzynarodowych oraz polskich przedsiębiorstw w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Poruszane zagadnienia to, m.in.:

• Siedem kroków do mistrzostwa w ocenie,
  • Jak HR spoza Europy Środkowo-Wschodniej odnajduje się w tym regionie, w Polsce?,
  • Coaching i mentoring,
  • Attract&Match - rekrutuj i rozwijaj nowocześnie!,
  • Jak własne podejścia w zakresie HR rozwijają polskie firmy?,
  • Rekrutacja i selekcja oparte na dowodach,
  • e-HRM,
  • Testy w organizacjach - od standardów do praktyki.

Organizatorami konferencji są Uniwersytet Śląski oraz Polskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji. Partnerem wydarzenia jest ALTA Sp. z o.o.

PROWADZĄCY
W konferencji weźmie udział m.in. prof. Helen Baron, która jest ekspertem w dziedzinie pomiarów psychometrycznych i opracowała ponad 100 oryginalnych testów, w tym do badania osobowości, motywacji, kompetencji i różnych aspektów zdolności, Tatiana Szostok – dyrektor działu odpowiadającego za realizację projektów konsultingowych i rozwojowych w firmie ALTA sp. z o.o.,  Paweł Sopkowski – pionier coachingu i mentoringu w Polsce, który rozwojem ludzi i organizacji zajmuje się od 1993 roku, w tym coachingiem od prawie 10 lat, dr Piotr Prokopowicz – współwłaściciel firmy szkoleniowo-doradczej tworzącej innowacyjne narzędzia diagnozy i rozwoju kompetencji z wykorzystaniem gier symulacyjnych, dr Diana Malinowska – współredaktorka książki o europejskich standardach stosowania testów w biznesie oraz prof. Mare Teichmann, która zajmuje się adaptacją metod badawczych i testów diagnostycznych w obszarze psychologii pracy.

Konferencja adresowana jest do:

• kierowników wyższego szczebla,
  • dyrektorów działów kadr i menedżerów,
  • naukowców specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi,
  • doradców w zakresie zarządzania personelem.

ZAPISY
Organizatorzy zapewniają tłumaczenia anglojęzycznych wystąpień. Opłata konferencyjna dla uczestników słuchaczy wynosi 100 zł. Rejestrować można się do 16 września poprzez formularz dostępny na stronie.

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)