Konkurs

Pokaż w kalendarzu: 
0

Weź udziału w konkursie organizowanym przez Kancelarię Brandingową Brandelaw. Twoim zadaniem będzie sporządzenie interesującego artykułu o tytule "Niekonwencjonalne znaki towarowe", zgodnie z wytycznymi zawartymi w "Księdze stylów".

 

 


CO? - konkurs na artykuł "Niekonwencjonalne znaki towarowe"
APLIKACJA DO: 30 listopada 2017 r.


O ORGANIZATORZE
Zastrzezone.pl to Kancelaria Brandingowa, która całościowo specjalizuje się w zastrzeganiu nazw dla firm w postaci znaku towarowego w Urzędzie Patentowym RP. W obrębie naszej specjalizacji wspieramy firmy w obszarze ochrony prawnej marki firmy lub produktu. Zajmujmy się w szczególności doradztwem i monitoringiem naruszeń znaku towarowego. Stale kontrolujemy rynek w zakresie wystąpienia ewentualnych ryzyk i kolizji dla już występującego znaku oraz próby rejestracji znaku podobnego.


O KONKURSIE
Konkurs kierowany do osób interesujących się tematem: prowadzenia firmy, szeroko pojętego marketingu, reklamy i budowania wizerunku marki firmy oraz jej produktów - zwłaszcza, jeżeli chciałbyś założyć własny biznes lub jesteś studentem.

Konkurs organizowany jest w celu szerzenie wiedzy w zakresie tworzenia i ochrony marki firmy lub produktu, a także popularyzacja dobrych praktyk marketingowych w zakresie ochrony znaków towarowych.

Czas trwania konkursu:

  1. I etap: 23.10.2017 r. - 30.11.2017 r.
  2. II etap: 01.12.2017 r. - 08.12.2017 r.

Co możesz zyskać?
Troje laureatów konkursu wygra komplet książek z tematyki marketingowo-biznesowej oraz dodatkowo ofertę podjęcia praktyk w dziale kreatywnym Kancelarii Brandelaw.
"Księgę stylów" znajdziesz razem z Regulaminem na stronie internetowej. 


SPOSÓB APLIKACJI
Wejdź na stronę i poznaj szczegóły.

 

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego