Konkurs 3Mind

Pokaż w kalendarzu: 
0

Marzysz o karierze naukowej, jesteś kreatywny i chciałbyś w praktyce realizować swoje pomysły? Konkurs 3Mind jest właśnie dla Ciebie!

 


 CO? - Konkurs 3Mind
APLIKACJA DO: 26 marca 2017 r.


O WYDARZENIU
Konkurs stanowi niebanalną okazję do zastosowania wiedzy teoretycznej w praktyce. Zadaniem uczestników, którzy podzieleni zostaną na interdyscyplinarne zespoły, będzie tworzenie narzędzi demonstracyjnych, które następnie znajdą zastosowanie we wrocławskim Centrum Innowacji 3M.

W ramach konkursu oceniane będą: kreatywność, jakość wykonania, wartość praktyczna, a przede wszystkim ciekawa koncepcja. Zwycięski zespół otrzyma nagrodę główną, którą jest staż w Dziale Badań i Rozwoju 3M, w ramach którego uczestnicy będą współpracować z wrocławskimi naukowcami przy globalnych projektach.


O ORGANIZATORZE
3M to amerykański koncern zajmujący się produkcją ponad 55 000 produktów w wielu branżach, między innymi: tworzyw sztucznych, materiałów ściernych, elektronicznej oraz farmaceutycznej.


DLA KOGO?
Rozgrywka skierowana jest do studentów III lub IV roku studiów technicznych, którzy nie boją się wyzwań i chcieliby pracować w jednej z wiodących firm technologicznych na świecie.


SPOSÓB APLIKACJI
Aplikację można przesyłać przez formularz.   

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 marca 2017 roku.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego