Konkurs AIPomysł

Pokaż w kalendarzu: 
0

Konkurs AIPomysł już ruszył! Zgłoś pomysł biznesowy i zawalcz o nagrodę! Wygraj nawet 400.000 złotych na realizację marzenia o własnym biznesie.
 


CO? - konkurs AIPomysł
APLIKACJA DO: 20 stycznia 2021 r.


O KONKURSIE
AIPomysł to platforma dla studentów i przedsiębiorców z całej Polski, chcących rozwijać swoje kompetencje biznesowe, konkurować o atrakcyjne nagrody i zmieniać świat na lepsze!

AIPomysł jest wyjątkową okazją dla przedsiębiorców i studentów z każdego kierunku z całej Polski, do tego by w bezpiecznych warunkach i przy wsparciu mentorów biznesowych i technologicznych stawiać pierwsze kroki w biznesie. W konkursie nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie.

Rozwiązanie musi zawierać w sobie trzy elementy:

  • mikro-innowację,
  • dochodowość,
  • impact / poprawa jakości życia w danej dziedzinie.

10 zwycięzców AIPomysł Półfinału, który odbędzie się końcem lutego 2021 r., kwalifikuje się do 6-miesięcznego Programu AIP, obejmujące wsparcie w przygotowaniu zgłoszonego pomysłu biznesowego do wdrożenia. Finał konkursu odbędzie się w październiku 2021 r.


DLA KOGO?
Konkurs skierowany jest do wszystkich studentów przedsiębiorców i startupów w Polsce.

W konkursie mogą brać udział startupy pozauczelniane pod warunkiem, że mają w zespole studenta, absolwenta lub pracownika związanego z uczelnią.


SPOSÓB APLIKACJI
Pomysłodawcy mogą rejestrować się i zgłaszać pomysły na stronie internetowej, by konkurować o nagrodę główną w wysokości do 400.000 zł.

Zgłoszenie należy przesłać najpóźniej do 20 stycznia 2021 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego