Konkurs Alioth Group na najlepsze prace dyplomowe

Czy temat Twojej pracy powiązany jest z bezpieczeństwem narodowym lub przemysłem obronnym? Alioth Group ogłasza konkurs na najlepsze prace dyplomowe z tej tematyki. Do konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie oraz doktorskie obronione w latach 2020/2021 oraz 2021/2022.

CO? – konkurs Alioth Group na najlepsze prace dyplomowe
APLIKACJA DO: 15 listopada 2022 r.

O KONKURSIE
Alioth Group zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze prace dyplomowe. Pula nagród to 15 000 zł. Termin zgłaszania prac upływa 15 listopada 2022 roku.

Dla autorów najlepszy prac ufundowane zostały następujące nagrody:

• I nagrodę w wysokości 7000 zł brutto
  • II nagrodę w wysokości 5000 zł brutto
  • III nagrodę w wysokości 3000 zł brutto

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 5 stycznia 2023 roku.

Informacje niezbędne do udziału w konkursie (wraz z koniecznymi do przesłania załącznikami) znajdują się na stronie internetowej.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które obroniły swoje prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie oraz doktorskie w latach 2020/2021 oraz 2021/2022.

Zgłoszenie konkursowe z oznaczeniem „Konkurs Alioth Group” należy do dnia 15 listopada br. przesłać pocztą elektroniczną na adres office@aliothgroup.pl.

Zgłoszenie konkursowe obejmuje:

• jeden egzemplarz pracy dyplomowej w wersji elektronicznej, tj. w formacie DOC lub PDF,
  • skan wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 1 do Regulaminu w formacie pliku PDF,
  • streszczenie pracy (maksymalnie 1800 znaków ze spacjami w formacie DOC lub PDF) określającego cel pracy, jej główne założenia oraz ogólne wnioski,
  • skan dokumentu potwierdzającego nadanie (w oparciu o zgłoszoną do Konkursu pracę) tytułu zawodowego lub stopnia naukowego doktora w formacie pliku PDF – dyplom z uczelni, zaświadczenie z uczelni lub inny równoważny dokument,
  • biogram autora w formacie pliku PDF,
  • skan wypełnionej i podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 3 do Regulaminu w formacie pliku PDF.

Szczegółowe informacje można otrzymać pod adresem: piotr.drzewiecki@aliothgroup.pl