Konkurs: „Audit OdyssEY”

Pokaż w kalendarzu: 
0

AUdyt podobno nie boli. Najlepszy sposób by to sprawdzić, to udział w konkursie "Audit OdyssEY" organizowanym przez firmę EY! Stwórz zespół wraz ze znajomymi ze studiów i wspólnie sprawdźcie, jak wygląda praca audytora. Rejestracja zespołów już wystartowała!

 

 


CO? – konkurs „Audit OdyssEY”
APLIKACJA DO: 29 marca 2018 r.


O WYDARZENIU
Lubisz rozwiązywać zagadki? Czas przenieść wyzwanie poziom wyżej. Audytor musi poznać i zrozumieć zasady sprzedaży, zakupów, produkcji, zarządzania środkami trwałymi i wielu innych procesów żeby sprawdzić, czy wszystko działa dobrze. Wykorzystaj wiedzę zdobytą na studiach, skompletuj swój własny 3- lub 4-osobowy zespół i wspólnie stawcie czoła wyzwaniom przygotowanym dla Was przez EY! Na najlepsze zespoły czekają atrakcyjne nagrody – nawet 20 000 zł dla zwycięskiej drużyny, iPady, czytniki Kindle, vouchery na szkolenia ACCA, a przede wszystkim możliwość odbycia płatnych praktyk oraz oferty pracy w renomowanej firmie doradczej EY.


O ORGANIZATORZE
EY to światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego. Działania firmy bazujące na wykorzystywaniu posiadanej wiedzy oraz doświadczenia przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych oraz stabilności gospodarek całego świata. Celem EY jest pomoc zarówno klientom, jak i pracownikom w osiąganiu ich pełnego potencjału.


DLA KOGO?
Konkurs skierowany jest do studentów kierunków biznesowych lub ekonomicznych, zainteresowanych tematyką finansów i rachunkowości.


SPOSÓB APLIKACJI
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie prosimy o zgłoszenie swoich drużyn do 29 marca 2018 r.  Rejestracja drużyn oraz więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego