Konkurs "BCG. Droga na szczyt"

The Boston Consulting Group (BCG) – międzynarodowa firma doradztwa strategicznego zaprasza studentów do udziału w ogólnopolskim konkursie "BCG. Droga na szczyt".

Na najlepszych czeka wyjazd na prestiżowe szkolenie z ekspertami BCG.

Wykorzystaj swoją ciekawość, kreatywność oraz talent. Przekonaj się czy jesteś urodzonym strategiem. Odkryj w pełnym zakresie, czym jest doradztwo strategiczne, a w oparciu o realny projekt biznesowy, wykorzystaj wiedzę zdobytą na studiach pod okiem konsultantów BCG.
Dowiesz się, jak rozwijać swoje umiejętności oraz jak zastosować je w praktyce. Poznasz również
możliwości kariery zarówno w szeroko pojętym świecie biznesu jak i w BCG. Zaplanuj swoją karierę
już teraz.

I etap konkursu: Poznajmy się. Wyślij aplikację do 18 listopada 2012 r. Prześlij obowiązkowo swoje CV oraz opcjonalnie odpowiedz na pytanie w 200 - 250 słowach: "Które koncepcje BCG wywarły największy wpływ na biznes?" na przykładzie wybranych przez siebie firm. Obydwa dokumenty powinny być przesłane w języku angielskim.

Więcej informacji na stronie.

II etap: Weź udział w warsztacie eliminacyjnym. Zdobądź praktyczną wiedzę.
Na tym etapie sprawdzisz w praktyce na czym polega doradztwo strategiczne. Twoim zadaniem
będzie wcielenie się w rolę konsultanta i rozwiązanie problemu biznesowego. Przekonasz się, jak
wyglądają prawdziwe projekty, nad którymi pracujemy w BCG. Podejdź kreatywnie do problemu,
wykorzystaj swój talent oraz wcześniejsze doświadczenia i zaproponuj najlepsze rozwiązanie.
Znajdź się w gronie najlepszych. Wyjedź na prestiżowe szkolenie.

Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd razem z najlepszymi studentami z całej Polski na szkolenie z konsultantami BCG – wielu z nich to absolwenci najlepszych światowych uczelni, takich jak Harvard Business School, London Business School, INSEAD czy IESE. Podczas wyjazdu posłuchasz opowieści o najciekawszych case'ach – dowiesz się, jak prowadzimy projekty połączenia wielkich firm oraz jak zmierzono wartość światowej gospodarki internetowej.

Wyślij aplikację do 18 listopada 2012 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 1 (2 votes)