Konkurs "Borealis Student Innovation Award"

Jesteś studentem lub absolwentem chemii? Interesujesz się innowacjami? Zapraszamy do udziału w konkursie fińskiej firmy Borealis Group dot. innowacyjnych rozwiązań w zakresie procesów chemicznych.

CO? – Konkurs "Borealis Student Innovation Award"
APLIKACJA DO: 31 marca 2017 r.

"Borealis Student Innovation Award" jest miedzynarodowym konkursem skierowanym do studentów i absolwentów z całego świata. W konkursie oceniane są prace licencjackie, magisterskie i doktorskie z zakresu chemii. Szczegółowy zakres tematyczny znajduje się na stronie.

Nagrodami w konkursie są:

• wyjazd do Centrum Innowacji w Porvoo w Finlandii w maju 2017 r.
  • udział w specjalnym spotkaniu naukowym, podczas którego zwycięzca bedzie mógł zaprezentować swoją pracę w obecności naukowców z firmy.
  • nagrody pieniężne – do 5 000 EURO.

Borealis Group jest wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań dla wyrobów z tworzyw sztucznych.

Formularz aplikacyjny znajduje się na stronie.