Konkurs Borealis Student Innovation Award

Jesteś absolwentem kierunków chemicznych? Twoja praca dyplomowa dotyczyła innowacyjnych rozwiązań w zakresie procesów chemicznych? Weź udział w konkursie Borealis Student Innovation Award.

CO? - konkurs Borealis Student Innovation Award
APLIKACJA DO: 1 marca 2020 r.

Konkurs Borealis Student Innovation Award dot. innowacyjnych rozwiązań w zakresie procesów chemicznych.

W konkursie oceniane są prace licencjackie, magisterskie i doktorskie.
Szczegółowy zakres tematyczny znajduje się na stronie konkursowej.

Nagrodami w konkursie są nagrody pieniężne do 5 000 EURO oraz wyjazd do Centrum Innowacji w Porvoo w Finlandii w maju 2020 r., aby wziąć udział w specjalnym spotkaniu naukowym, podczas którego zwycięzcy będą mogli zaprezentować swoje prace w obecności naukowców z firmy Borealis Group.

Borealis AG to austriacka spółka akcyjna specjalizująca się m.in. w produkcji polietylenu i polipropylenu. Najważniejszymi obszarami w działalności spółki jest produkcja poliolefin oraz chemikaliów bazowych.

Szczegółowe informacje o procesie rekrutacji znajdują się na stronie.

Termin składania aplikacji upływa 1 marca 2020 r.