Konkurs CIMA 2015 - dla najzdolniejszych liderów biznesu

Data wydarzenia:
24 Marzec, 2015 (Cały dzień) - 28 Maj, 2015 (Cały dzień)

Chcesz robić KARIERĘ w biznesie? Weź udział w CIMA Global Business Challenge i zdobądź przepustkę na staż w międzynarodowej korporacji!

GBC to międzynarodowy konkurs dla studentów na poziomie licencjackim, organizowany przez Instytut CIMA, mający na celu wyłonienie NAJZDOLNIEJSZYCH LIDERÓW BIZNESU młodego pokolenia.

Organizowany od 2009 roku konkurs przyciąga studentów ze wszystkich stron świata. Uczestnicy mają za zadanie analizę rzeczywistego case'a biznesowego i zaprezentowanie rozwiązania przedstawionego problemu.

W ogólnopolskim finale wezmą udział cztery najlepsze drużyny. Zwycięzcy będą reprezentować Polskę w światowym finale konkursu GBC, który odbędzie się w Warszawie. Główną nagrodą krajowego finału są bilety lotnicze na podróż po Europie, a wszyscy uczestnicy otrzymają iPady, iPody, kamery cyfrowe oraz możliwość odbycia stażu u jednego z partnerów konkursu: Infosys BPO Poland, Royal Dutch Shell oraz Unilever.

Zgłoszenia drużyn trwają do 24 marca 2015 r. przez stronę. Więcej informacji na stronie.