Konkurs „CSR Masters - działaj z Henklem!”

Zauważyłeś problem społeczny i chciałbyś go rozwiązać? Masz pomysł na inicjatywę kulturalną lub edukacyjną? Henkel pomoże Ci w jego realizacji. W konkursie „CSR Masters - działaj z Henklem!” do wygrania granty o wartości 5.000 zł!

CO? – konkurs „CSR Masters - działaj z Henklem!”
APLIKACJA DO: 9 lutego 2020 r.

Właśnie rozpoczął się konkurs dla studentów, który polega na tworzeniu projektów społecznych i kulturowych. Studenci mają okazję uzyskać wsparcie w wysokości 5.000 zł na wprowadzenie ich w życie oraz ich rozwój.

Wystarczy opracować projekt działań i wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie, dołączając do niego krótką prezentację. Zgłaszać można wszelkie projekty o tematyce prospołecznej, ekologicznej, edukacyjnej lub kulturalnej.

Zaangażowanie w konkurs pozwoli także wzbogacić swoje CV o nowy, ciekawy projekt.

Henkel działa na całym świecie, oferując innowacyjne marki i technologie w trzech obszarach biznesowych: Adhesive Technologies (Klejów i Technologii), Beauty Care (Kosmetyków) i Laundry & Home Care (Środków Piorących i Czystości).

Konkurs skierowany jest do osób, które lubią działać.

Drużyny powinny składać się z 2-4 członków, którzy:

• są studentami dowolnej polskiej uczelni,
  • w dniu rozpoczęcia konkursu nie ukończyli 26. roku życia,
  • (mile widziane, jednak nie jest to warunek konieczny) należą do różnego typu zrzeszeń studentów, np. kół naukowych, organizacji studenckich, samorządów studenckich.

Członkowie zgłaszanych zespołów mogą być studentami różnych uczelni i/lub kierunków.

Szczegółowe wytyczne dot. sposobu aplikacji znajdują się na stronie.