Konkurs EF Stypendium Językowe

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chciałbyś mieć szansę na studia za granicą, na zanurzenie się w nowej kulturze i zyskanie międzynarodowego doświadczenia zawodowego? Weź udział w konkursie EF Stypendium Językowe i wygraj 8-tygodniowy kurs językowy połączony z zagranicznym programem stażowym wartym 10 tys. dolarów.


 


CO? - Stypendium dla studentów w ramach globalnego programu
organizowanego przez Education First

APLIKACJA DO: 31 marca 2020 roku


O WYDARZENIU
EF Stypendium Językowe to szansa dla studentów z polskich uczelni na naukę języka angielskiego za granicą oraz zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku. Stypendium jest warte ponad 40 000 PLN i obejmuje 4-tygodniowy kurs języka angielskiego, a następnie 4-tygodniowy program stażowy w jednym z 29 miast, w których EF ma swoje szkoły językowe (USA, Kanada, Singapur, Australia, Malta, Wielka Brytania, Irlandia lub RPA). Fundator stypendium pokrywa także koszt przelotu w obie strony, zakwaterowanie oraz wyżywienie. Stypendium EF przyznawane jest niezależnie od ocen, semestru i programu studiów.

Co obejmuje EF Stypendium Językowe?

  • 4 tygodnie kursu językowego w celu polepszenia znajomości języka,
  • 4 tygodnie stażu i zdobywania międzynarodowego doświadczenia zawodowego,
  • loty do wybranego przez uczestnika miejsca,
  • zakwaterowanie u rodziny goszczącej lub na campusie EF, aby zagwarantować uczestnikom szansę na wykorzystanie w pełni możliwości obycia się z językiem na porządku dziennym,
  • pełne lub częściowe wyżywienie w czasie całego pobytu z EF, w zależności od indywidualnego wyboru.

O ORGANIZATORZE
Education First łączy naukę języków obcych z wymianą kulturową, osiągnięciami naukowymi i podróżami edukacyjnymi.


DLA KOGO?
Program jest skierowany do wszystkich studentów, którzy studiują na lokalnych uczelniach. Stypendium jest skierowane do studentów, aby polepszyć ich znajomość języka angielskiego w jednej z placówek firmy, a przy tym pozwoli na zyskanie wartościowego zagranicznego doświadczenia zawodowego. 


SPOSÓB APLIKACJI
Aby zakwalifikować się do programu należy napisać esej, nie dłuższy niż 800 słów, w którym uczestnik uzasadni dlaczego zasługuje na wygraną w programie EF Stypendium Językowe. Tekst należy przesłać na adres efscholarship@ef.com do 31 marca 2020 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego