Konkurs filmowy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni oraz Fundacja Legalna Kultura ogłaszają konkurs, którego przedmiotem jest realizacja krótkiego filmu, ilustrującego kampanię społeczną „LEGALNA KULTURA”. Weź udział w konkursie i wygraj praktyki na planie filmowym u najlepszych polskich producentów! 


 


CO? - Konkurs dot. spotu promującego kampanię społeczną "LEGALNA KULTURA"
APLIKACJA DO: 6 września 2017 roku


O WYDARZENIU
Celem konkursu jest ukazanie stale powiększających się legalnych zasobów kultury cyfrowej i uświadomienie widzom, że dostęp do nich jest prosty, a pieniądze wydane na legalny dostęp do kultury trafiają do twórców, dając im energię i zapał do dalszego tworzenia.

Laureaci najlepszych filmów, zgodnie z decyzją Jury Konkursu, otrzymają nagrody finansowe w wysokości:

  • 8.000 zł - za zajęcie pierwszego miejsca,
  • 4.000 zł - za zajęcie drugiego miejsca,
  • 2.000 zł - za zajęcie trzeciego miejsca.

Dodatkowo zwycięzcy konkursu odbędą praktyki na planie filmowym u najlepszych polskich producentów.


O ORGANIZATORZE
Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni - organizator i realizator Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych (FPFF), wspomaga rozwój wszystkich dziedzin sztuki filmowej i piśmiennictwa filmowego oraz pomaga w rozwoju artystycznym i zawodowym twórców filmowych.

Fundacja Legalna Kultura - statutowym celem jest prowadzenie działań na rzecz promocji legalnych źródeł kultury i budowania świadomości odbiorców na temat ich roli w powstawaniu dóbr kultury.


DLA KOGO?
Konkurs ma charakter otwarty. Filmy mogą zgłaszać osoby fizyczne lub prawne, które w dniu przystąpienia do konkursu posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz prawo do dysponowania zgłaszanym filmem.


SPOSÓB APLIKACJI
Warunkiem formalnym zgłoszenia filmu do udziału w konkursie jest szczegółowe wypełnienie przez Uczestnika "FORMULARZA ZGŁOSZENIA FILMU" (dostępnego na stronie internetowej) i przesłanie go do organizatorów do dnia 6 września 2017 r.

Więcej informacji na stronie. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego