Konkurs Food Innovation Challenge

Pokaż w kalendarzu: 
0

Wskocz do Strefy Innowacji! Podczas tegorocznych Targów WorldFood Poland po raz pierwszy odbędzie się konkurs Food Innovation Challenge. Stworzony on został z myślą o początkujących firmach i osobach, które mają nowatorski pomysł na produkt lub usługę dla branży spożywczej, lecz brakuje im dostępu do partnerów z branży i funduszy.

 


CO? - konkurs Food Innovation Challenge
APLIKACJA DO: 28 lutego 2020 r. 


O WYDARZENIU
W 2020 roku oprócz Konkursu o Złoty Medal Targów WorldFood zaplanowano również Strefę Innowacji, do której organizator zaprasza wszystkie start-upy z innowacyjnym pomysłem na usługę, produkt czy proces produkcji, który zatrzęsie rynkiem i być może go usprawni.

Jako Nagrodę Główną organizator przygotował świadczenia o wartości 60.000 zł netto, w tym:

  • stoisko promocyjne na targach WorldFood Poland,
  • reklamę w katalogu targowym,
  • możliwość prezentacji projektu na scenie głównej,
  • szeroki pakiet świadczeń marketingowych.

Organizator pragnie pomóc wszystkim firmom biorącym udział w konkursie w realizacji swojego projektu, dlatego też, oprócz Nagrody Głównej, zgłoszonym start-upom zagwarantuje zwiększenie zasięgów poprzez publikacje newsów na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Dodatkowo, wybrane projekty będą miały możliwość zaprezentowania swoich produktów i niekonwencjonalnych rozwiązań, w specjalnie dedykowanej strefie podczas Targów WorldFood Poland 2020.


O ORGANIZATORZE
Targi WorldFood Poland to najważniejsze targi w Polsce poświęcone sektorowi spożywczemu – od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż.


SPOSÓB APLIKACJI
Wszystkich zainteresowanych współpracą przy tym projekcie zapraszamy do kontaktu pod adresem innovation@worldfood.pl.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego