Konkurs "Forum Młodych Innowatorów"

Masz innowacyjny pomysł z zakresu chemii bądź technologii? Weź udział w konkursie "Forum Młodych Innowatorów", którego organizatorem jest Grupa Azoty ZAK S.A.

CO? - Konkurs "Forum Młodych Innowatorów"
APLIKACJA DO: 6 listopada 2017 r.

Celem konkursu jest identyfikacja, przygotowanie i wybór najlepszych pomysłów młodych innowatorów z zakresu nowoczesnych technologii, konstrukcji, materiałów dla chemii i energetyki, mających szanse praktycznego zastosowania w przemyśle.

Zwycięzcy konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Podstawowa działalność Grupy Azoty KĘDZIERZYN to przede wszystkim produkcja nawozów i związków azotowych, chemikaliów organicznych i nieorganicznych oraz innych wyrobów chemicznych.

Uczestnikiem konkursu może być osoba indywidualna lub zespół uczestników.

Konkurs odbywa się dla dwóch kategorii wiekowych:

• uczniów szkół ponadgimnazjalnych,
  • studentów i doktorantów do 30 roku życia.

Zespół uczestników to grupa osób fizycznych, które wspólnie pracują nad pomysłem konkursowym. Zespół może liczyć maksymalnie pięć osób.

Zgłoszenie pomysłów do konkursu oraz przygotowanie Modelu Biznesowego zostaną przeprowadzone do 6 listopada 2017 r.

Do II etapu konkursu zakwalifikowane zostaną wszystkie pomysły spełniające wymogi formalne.

II etap konkursu polegać będzie na wyborze najlepszych pomysłów. Pomysły zostaną ocenione pod względem innowacyjności i stworzonego Modelu Biznesowego oraz możliwości zastosowania w przemyśle. Komisja Konkursowa będzie brała pod uwagę możliwość realizacji pomysłu, uwarunkowania otoczenia, kosztochłonność i przychodowość projektu, realność wykonania planu finansowego przedsięwzięcia, możliwość generowania nowych miejsc pracy, możliwość wdrożenia oraz skalę zastosowania.

Do finału konkursu zostanie zakwalifikowanych min. 6 najlepszych pomysłów konkursowych, po 3 w każdej kategorii wiekowej.

Ostateczne ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniach 16 i 17 listopada 2017 r. w trakcie Finału Konkursu oraz poprzez publikację wyników na stronie internetowej konkursu.

Regulamin konkursu.

Formularz zgłoszeniowy.