Konkurs giełdowy INDEX the Investment Challenge

Data wydarzenia:
7 Kwiecień, 2015 (Cały dzień) - 5 Maj, 2015 (Cały dzień)

Weź udział w Ogólnopolskim Konkursie Giełdowym, kieruj się zasadami Warrena Buffetta: "Zasada numer jeden: nigdy nie trać pieniędzy. Zasada numer dwa: zawsze pamiętaj o zasadzie numer jeden" - i wygraj nagrody rzeczowe!

Index the Investment Challenge powstał z myślą o możliwości wykorzystania przez studentów teoretycznej wiedzy odnośnie inwestowania w praktyce giełdowej. Celem konkursu jest promowanie tematyki rynków kapitałowych oraz aktywnego sposobu lokowania środków pieniężnych. Jest to dobra okazja do sprawdzenia wiedzy, umiejętności oraz intuicji inwestycyjnej w praktyce bez ponoszenia ryzyka. Studenci z całej Polski mogą pogłębić często tylko teoretyczną wiedzę dotyczącą finansów i ekonomii, wykorzystując ją w praktyce.

Jak wziąć udział w konkursie?
Wystarczy, że w czasie trwania rywalizacji zarejestrujesz się do gry na wirtualnej platformie. To nic nie kosztuje. Wystarczy, że posiadasz status studenta uczelni wyższej. Realizacja tegorocznej edycji projektu przewidziana jest w terminie 07 kwietnia 2015 r. do 05 maja 2015 r.

Co można wygrać?
Każdego roku nagrody w konkursie przyznawane są pierwszej dziesiątce wg. końcowego rankingu. Dla inwestorów, którzy osiągną najwyższe stopy zwrotu w ciągu 4 tygodni rywalizacji, przewidziane są nagrody rzeczowe (laptopy, tablety, książki itp.). Oprócz tego można wygrać nagrody przyznawane tygodniowo. W tym roku łączna pula może osiągnąć nawet 20.000zł!

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)