Konkurs "Global Management Challenge"

Weź udział w największej symulacji biznesowej na świecie! Sprawdź i poszerz swoje umiejętności, wcielając się w role zarządów światowych przedsiębiorstw na wirtualnym rynku. Rywalizuj ze studentami z całego kraju i reprezentuj Polskę na finałach światowych w Lizbonie!

CO? – konkurs "Global Management Challenge"
APLIKACJA DO: 27 października 2019 r.

Global Management Challenge to rozbudowana symulacja biznesowa oraz międzynarodowy konkurs wykorzystujący grywalizację w zaawansowanym programie szkoleniowym. Zespoły firmowe i studenckie (3-5 osób) zarządzają wirtualnymi firmami na symulowanych rynkach.

Udział w projekcie przynosi studentom szereg korzyści, m.in.:

• spojrzenie na cały system funkcjonowania firmy z pozycji Zarządu, weryfikacja i uzupełnienie wiedzy akademickiej o prawdziwe doświadczenia,
  • innowacyjne odbycie pierwszych praktyk zarządzania,
  • rozwój umiejętności: pracy w zespole, planowania strategicznego, podejmowania decyzji w średnim i długim okresie, myślenia analitycznego, zarządzania zmianą, analizy szans i zagrożeń,
  • rywalizacja z profesjonalistami i praktykami biznesu,
  • okazja do zawarcia ciekawych znajomości,
  • nawiązanie kontaktów z potencjalnymi pracodawcami – pomost do świata biznesu – szansa zdobycia praktyk, staży, pracy,
  • promocja finalistów poprzez wywiady w prasie ekonomiczno – społecznej, na stronach internetowych,
  • możliwość uczestnictwa najlepszych w Gali Finałowej konkursu,
  • dla zwycięzców – reprezentowanie naszego kraju na Finałach Światowych, studia podyplomowe w Akademii Koźmińskiego.

Global Management Challenge Poland jest inicjatywą firmy BIGRAM, która od ponad 25 lat realizuje kompleksowe usługi rekrutacyjne i doradcze dla biznesu.

W konkursie mogą wziąć udział studenci z różnych lat, kierunków, wydziałów i uczelni. Aby aplikować należy zebrać drużynę od 3 do 5 osób.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową.

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 października 2019 r.