Konkurs Global Management Challenge Poland

Mamy przyjemność poinformować, iż ruszyła rejestracja zespołów studenckich do XII edycji konkursu Global Management Challenge Poland. Konkurs jest skierowany do osób zainteresowanych sprawdzeniem swoich umiejętności biznesowych, a także rywalizacją pomiędzy reprezentantami uczelni wyższych a menadżerami firm działających na rynku Polskim.

W konkursie startują zespoły (3-5 osobowe) utworzone przez studentów (II – V rok studiów) oraz reprezentantów firm. Każda drużyna przyjmuje rolę zarządu wirtualnego przedsiębiorstwa i odpowiada za podejmowanie strategicznych decyzji we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy. Podstawowym kryterium wygranej w konkursie jest osiągnięcie najwyższej ceny akcji na wirtualnej giełdzie.

Studenci, którzy wezmą udział w konkursie będą mieli możliwość:

• wzięcia udziału w innowacyjnej praktyce zarządzania,
  • zweryfikować swoją wiedzę akademicką
  • rywalizować z profesjonalistami,
  • nawiązania kontaktu z firmami
  • wygrania atrakcyjnych nagród, w tym uczestnictwa w finale światowym.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

• utworzyć zespół (3-5 osób); istnieje możliwość łączenia studentów różnych kierunków, lat studiów oraz uczelni w jednej drużynie.
  • wypełnić kartę rejestracyjną na stronie www.gmcpoland.pl
  • po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów wypełnić aplikację z informacjami na temat uczestników i odesłać ją mailem (rejestracja@gmcpoland.pl).
  • czekać na potwierdzenie znalezienia Sponsora drużyny (sponsorzy dokonują wyboru na podstawie informacji przedstawionych w aplikacjach).

Przedsięwzięcie wspierają najbardziej prestiżowe firmy oraz organizacje. Rolę Patrona honorowego pełni Narodowy Bank Polski.

Rejestracja zespołów studenckich trwa do 20 października 2011 roku.

Więcej informacji na www.gmcpoland.pl oraz info@gmcpoland.pl.