Konkurs "Henkel Innovation Challenge"

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego ponownie rusza organizowany przez firmę Henkel międzynarodowy konkurs dla studentów "Henkel Innovation Challenge".

Zadaniem konkursowym jest opracowanie wizjonerskiego produktu lub nowej technologii dla jednego z trzech sektorów działalności biznesowej firmy: kosmetyków, środków piorących i czystości oraz klejów, uszczelniaczy i technologii powierzchniowych.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 11 grudnia 2013 r. zarejestrować się w dwuosobowych zespołach na stronie www.henkelchallenge.com, a następnie przedstawić wizję swojego innowacyjnego pomysłu.
Zgłoszenia mogą przesyłać osoby z dowolnych uczelni i kierunków, w tym ekonomicznych, technicznych i przyrodniczych.

Podobnie jak w ubiegłym roku do wygrania są bilety na podróż dookoła świata.

Zapraszamy!