Konkurs Henkel Innovation Challenge

Zarejestruj dwuosobowy zespół do dnia 10 grudnia 2014 r., odpowiedz na pytanie konkursowe, wygraj bilet dookoła świata o wartości 10.000 Euro i zawalcz o wspaniałe perspektywy rozwoju zawodowego – odbycie stażu w polskim oddziale firmy Henkel.

Na czym polega konkurs?

Zbuduj dwuosobowy zespół, a następnie opracujcie wizjonerską koncepcję produktu lub nowej technologii dla jednego z trzech sektorów działalności biznesowej firmy: kosmetyków, środków piorących i czystości oraz klejów, uszczelniaczy i technologii powierzchniowych, która będzie odpowiadała trendom konsumenckim w 2050 roku.

Jakie są korzyści z udziału w konkursie?

Konkuruj z najlepszymi studentami z całego świata o możliwość spotkania z CEO firmy Henkel, wygraj bilet dookoła świata o wartości 10.000 Euro i wreszcie zawalcz o wspaniałe perspektywy rozwoju zawodowego – odbycie stażu w polskim oddziale Henkla. Korzyści płynące z uczestnictwa to również:

• materiały edukacyjne i seminaria internetowe oraz indywidualna opieka mentorska najlepszych managerów firmy Henkel
  • zdobycie sieci kontaktów, konkurowanie z najlepszymi studentami z całego świata, zabawa
  • zyskanie prawdziwego doświadczenia biznesowego, trening umiejętności
  • poznanie jednej z wiodących firm na świecie, zdobycie informacji i wiedzy z pierwszej ręki
  • okazja do spotkania CEO firmy Henkel i wygranie biletu dookoła świata o wartości 10.000 Euro
  • szansa na odbycie stażu w polskim oddziale firmy Henkel

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Zarejestruj swój dwuosobowy zespół do 10 grudnia 2014r. na stronie i odpowiedz na konkursowe wyzwanie. Zgłoszenia mogą przesyłać studenci dowolnych uczelni i kierunków, a więc również i Ty!

Więcej informacji na stronie konkursu, facebooku, twitterze.