Konkurs Inkubatora Innowacji Społecznych TransferHUB

Masz pomysł jak rozwiązać problemy społeczne w obszarze zatrudnienia? Weź udział w konkursie organizowanym przez Inkubator Innowacji Społecznych TransferHUB. A jeśli masz dodatkowe pytania skorzystaj ze wsparcia PUNKTU KONSULTACYJNEGO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI AKADEMICKIEJ UŚ.

CO? – konkurs Inkubatora Innowacji Społecznych TransferHUB

O INICJATYWIE
Informujemy, że 1 lipca 2024 r. rusza konkurs grantowy na nowatorskie rozwiązania poprawiające jakość pracy i zwiększające dostępność zatrudnienia. Konkurs skierowany jest do:

• osób fizycznych, które skończyły 18 lat,
  • grupy osób, które skończyły 18 lat,
  • osób prawnych np. przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych, związków zawodowych,

które mają autorski pomysł jak rozwiązać problemy społeczne w obszarze zatrudnienia.

Na rozwój innowacji można pozyskać nawet 100 000 złotych!! Konkurs realizowany jest przez Inkubator Innowacji Społecznych TransferHUB, a szersze informacje można uzyskać na stronie.

***
SpinPLACE zaprasza do PUNKTU KONSULTACYJNEGO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI AKADEMICKIEJ UŚ.

Student, absolwent lub pracownik Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach może otrzymać:

• pomoc w znalezieniu źródeł finansowania,
  • wsparcie w złożeniu aplikacji konkursowej,
  • wsparcie w przygotowaniu biznesplanu i business model canva,
  • wsparcie w zaprojektowaniu badania problemu społecznego, na który odpowiada indywidualny pomysł oraz potrzeb potencjalnych odbiorców/odbiorczyń,
  • pomoc w opracowaniu i przetestowaniu innowacji,
  • promocję własnego biznesu/innowacji.

Kontakt

Zespół Biura Współpracy z Gospodarką w okresie wakacyjnym jest dostępny zgodnie z poniższym harmonogramem w pokoju: 3.10, w godzinach 10.00-14.00:

LIPIEC: 1.07, 15.07, 22.07, 29.07

SIERPIEŃ:  5.08, 12.08, 20.08, 26.08

Adres: spinPLACE | ul. Bankowa 5 | 40-007 Katowice

Nr tel. w celu umówienia spotkania: Maria Garus 572 512 150

Więcej informacji na stronie.