Konkurs innowacji #ThinkOutsideTheBox!

Pokaż w kalendarzu: 
0

CS Group Polska S.A. zaprasza Studentów, Doktorantów i Absolwentów Szkół Wyższych do udziału w konkursie innowacji #ThinkOutsideTheBox! Wejdź z nami do świata, w którym biznes spotyka technologię, a cele konwertują na zadania.

 

 


CO? - konkurs innowacji #ThinkOutsideTheBox!
APLIKACJA DO: 30 września 2018 r.


O KONKURSIE
CS Group Polska S.A. ogłasza konkurs dla pasjonatów nowych technologii oraz tych wszystkich, dla których firma to dynamiczny, ewoluujący organizm.

Zaproponuj ciekawe rozwiązanie, a firma je wdroży, a Ty zyskasz doświadczenie i atrakcyjne nagrody!

  • Zadanie konkursowe

Zaprezentuj pomysł, koncepcję lub narzędzie, które wspiera działania nowoczesnej firmy w sieci. Rozwiązanie musi być zgodne z profilem działalności CS Group Polska S.A. oraz możliwe do zrealizowania w realiach polskiego biznesu.

Nagrody:
Pierwsze miejsce - 5 000 PLN, wdrożenie i realizacja Twojego pomysłu w CS Group Polska S.A. Bonus to możliwość podjęcia współpracy w zespole projektowym realizującym Twój pomysł, funkcjonującym w strukturze CS Group Polska S.A.
Drugie miejsce - 2 000 PLN bonus to płatny staż w zespole projektowym realizującym Twój pomysł, funkcjonującym w strukturze CS Group Polska S.A.
Trzecie miejsce - 1 000 PLN oraz możliwość odbycia 3-miesięcznej praktyki w jednym z działów CS Group Polska S.A.
Czwarte miejsce – tablet Huawei MediaPad T3 8 16GB LTE.
Piąte miejsce – słuchawki nauszne JBL T460.

  • Czego od Ciebie oczekuje firma w ramach konkursu?

Może być to pomysł na produkt marketingowy, który pozwoli dotrzeć naszemu klientowi do odbiorcy poprzez działania w sieci. A może pracujesz nad innowacyjną strategią, która będzie wspierała firmy z sektora MSP i szukasz partnera, który pomoże Ci ją wdrożyć? A może po prostu masz pomysł, w jaki sposób usprawnić działanie firmy, zoptymalizować procesy wewnętrzne, zbudować motywację u pracowników?

Udział w konkursie jest bezpłatny, odbywa się na podstawie Regulaminu konkursowego dostępnego na stronie.  

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 30 listopada 2018 roku, a wyniki zostaną ogłoszone na stronie projektu oraz w kanałach Social Media prowadzonych przez CS Group Polska S.A.


APLIKACJA
Na pomysły firma czeka do 30 września 2018 r. Podejmij wyzwanie, zdobądź doświadczenie i wygraj nagrody. Aby wziąć udział w konkursie wypełnij formularz rejestracyjny dostępny na  stronie konkursowej.

Masz pytania? Napisz na adres: pr@csgroup.pl.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego