Konkurs Invent a New Future Challenge

Jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie zaprasza studentów do udziału w międzynarodowym konkursie Invent a New Future Challenge, w którym wygraną jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych i etat w 3M.

Konkurs Invent a New Future Challenge to wyjątkowa szansa, by rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku wśród ludzi, którzy łączą pasję i kreatywność z najnowszymi technologiami. Tegoroczna edycja to także szansa, by powtórzyć sukces Karoliny Mojeścik, która w 2014 roku zwyciężyła w polskiej edycji konkursu i od roku pracuje jako Asystentka Marketingu w 3M  Poland.

- Konkurs Invent New Future Challenge był dla mnie niesamowitym przeżyciem i dał mi możliwość współpracy ze studentami z całego świata, a zwycięstwo otworzyło mi drogę do pracy w 3M – mówi Karolina Mojeścik, finalistka konkursu z 2014 roku.

Organizatorzy szczególnie zachęcają do aplikowania osoby otwarte, z nieszablonowym podejściem i kreatywnoścą, z dobrą znajomością języków obcych (przede wszystkim języka angielskiego).

Etap I: Na podstawie zgłoszeń do kolejnego etapu zostanie wyłonionych 15 kandydatów z Polski, którzy w marcu we Wrocławiu będą opracowywać rozwiązanie dla konkretnej sytuacji biznesowej. To spotkanie pozwoli na wybór 2 najlepszych kandydatów do ścisłego finału w USA.

Etap II: Finaliści z Polski dołączą do finalistów z 13 innych krajów. Finał odbędzie się w lipcu w siedzibie głównej 3M w St. Paul w Minnesocie w USA.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca lutego 2016 r.

Należy zarejestrować się na stronie i wypełnić fomularz rejestracyjny.