Konkurs „Karierosfera”

Pokaż w kalendarzu: 
0

Nie stój w korku do kariery! Weź udział w prestiżowym konkursie wiedzy biznesowej – „Karierosfera” i wygraj płatny staż w renomowanych firmach oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Masz czas do 15 marca br.!


 


CO? - Konkurs „Karierosfera”
APLIKACJA DO: 15 marca 2017 r.


O WYDARZENIU
Celem Karierosfery jest wyłonienie najlepszych studentów nauk ekonomicznych, biznesowych i IT, promowanie ich firmom oraz instytucjom, a także integracja środowiska przyszłych ekonomistów.

Trzyetapowa formuła konkursu pozwala wyłonić najlepszych studentów – specjalistów w danym obszarze, którzy wkrótce będą tworzyli elitę swojej branży. Główną nagrodą w konkursie jest płatny staż w firmie będącej Patronem Dziedziny.

Dzięki aktywnej współpracy przy tworzeniu drugiego i trzeciego etapu konkursu, Patron ma realny wpływ na to, jakiej wiedzy i umiejętności będzie mógł oczekiwać od swojego przyszłego pracownika. W ten sposób Karierosfera integruje środowisko akademickie z kręgiem potencjalnych pracodawców.


O ORGANIZATORZE
Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu funkcjonuje z powodzeniem już od dwudziestu lat, realizując co roku projekty o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim.


DLA KOGO?
Konkurs skierowany jest do studentów studiów stacjonarnych, wieczorowych, zaocznych oraz podyplomowych. Uczestnikiem konkursu nie może być student studiów doktoranckich.


SPOSÓB APLIKACJI
Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego