Konkurs "L’Oréal Brandstorm 2018"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zaprezentuj swój talent do rozwoju wielkiego biznesu! Weź udział w konkursie "L’Oréal Brandstorm 2018"! Zbierz trzyosobową drużynę i razem opracujcie nowatorską koncepcję salonów fryzjerskich! Firma L’Oréal czeka na wasze zgłoszenie do 28 lutego 2018 r.

 

 


CO? – konkurs „L’Oréal Brandstorm 2018”
APLIKACJA DO: 28 lutego 2018 r.


O WYDARZENIU
Zadaniem uczestników tegorocznej edycji Brandstorm jest opracowanie nowatorskiej koncepcji profesjonalnych salonów fryzjerskich, angażujących młodych ludzi - millenialsów i zwiększających lojalność fryzjerów, dedykowanych marce L’Oréal  Professional Products.

Uczestnicy zgłaszają swoje projekty w formie prezentacji za pośrednictwem platformy internetowej. Następnie są one oceniane zarówno pod kątem biznesowym, technologicznym, jak i CSR (zrównoważony rozwój).

Drużyna, który zwycięży podczas kwietniowego etapu krajowego otrzyma 1000 euro i weźmie udział w wielkim finale w Paryżu, który odbędzie się 17 maja. Ostatni etap będzie również okazją do spotkań z przedstawicielami Grupy L’Oréal, lepszego poznania struktur firmy, a także uczestniczenia w sesjach mentoringowych i coachingowych z udziałem ekspertów.

Konkurs zakończy uroczysta Gala i ogłoszenie przez międzynarodowe Jury zwycięskich drużyn, które otrzymają po 10 000€ za zdobycie pierwszego miejsca w każdej z kategorii, bądź drużyny która łącznie otrzyma 30 000€ za zdobycie pierwszego miejsca we wszystkich kategoriach. Dodatkowo zwycięzcy otrzymają propozycję stażu w strukturach firmy L’Oréal oraz udadzą się na wycieczkę marzeń.


O ORGANIZATORZE
L’Oréal to światowy lider, działający już ponad 100 lat na rynku kosmetycznym. L’Oréal jest obecny we wszystkich sieciach dystrybucji: na rynku masowym, w domach handlowych, aptekach, drogeriach, salonach fryzjerskich, sieciach sklepów wolnocłowych, własnych sklepach firmowych, a także w handlu internetowym.


DLA KOGO?
Konkurs skierowany do studentów z Polski oraz Krajów Bałtyckich.


SPOSÓB APLIKACJI
Trzy osobowe drużyny mogą aplikować do konkursu do 28 lutego za pośrednictwem platformy Brandstorm.
Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego