Konkurs literacki "Wyjustowani"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Piszesz opowiadania lub wiersze do szuflady? Pozwól odkryć swój talent literacki i weź udział w konkursie! Nagrodą jest publikacja w profesjonalnie przygotowanej antologii.
 


CO? - konkurs literacki "Wyjustowani"
APLIKACJA DO: 15 listopada 2017 roku


O WYDARZENIU
Stworzenie antologii utworów młodych twórców to główny cel, który przyświeca organizatorom konkursu literackiego "Wyjustowani", Edytorskiemu Kołu Naukowemu Wydziału Filologicznego UMK w Toruniu - Wyjustowani.

Nagrodą w rywalizacji jest publikacja wybranych tekstów w profesjonalnie przygotowanej antologii. Przewidziane są także nagrody rzeczowe dla autorów najlepszych prac (oryginalnych i o największej wartości artystycznej). Zwycięzców wybierze Jury powołane przez Edytorskie Koło Naukowe „Wyjustowani”.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie drogą mailową maksymalnie 1 opowiadania o objętości nieprzekraczającej 15 000 znaków ze spacjami i/lub maksymalnie 5 wierszy. Utwory nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane ani nagradzane w jakichkolwiek konkursach.


O ORGANIZATORZE
Organizatorem konkursu jest Edytorskie Koło Naukowe „Wyjustowani” Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.


DLA KOGO?
Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, która jest autorem zgłoszonego do konkursu utworu literackiego, która nie ukończyła 30 lat.


SPOSÓB APLIKACJI:
Utwory muszą zostać dostarczone do 15 listopada 2017 roku. Utwory należy przesłać w regulaminowym czasie drogą mailową na adres koloedytorskieumk@gmail.com

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego