Konkurs LOT-u na najlepsze prace dyplomowe o lotnictwie

Będziesz bronił pracy dyplomowej w roku 2019/2020? Wybierz temat z zakresu lotnictwa pasażerskiego lub transportu cargo. Napisz innowacyjną, popartą ciekawymi badaniami pracę, obroń ją, a następnie zgłoś do konkursu LOT-u. Miej udział w tworzeniu najnowocześniejszego rozwiązania sektora transportowego!

CO?  - konkurs LOT-u na najlepsze prace dyplomowe o lotnictwie

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły konkurs skierowany do studentów I i/lub II stopnia uczelni publicznych i niepublicznych na terenie Polski, którzy będą bronili swoje prace dyplomowe w roku akademickim 2019/2020. Aby wziąć udział w projekcie należy wybrać temat swojej pracy dyplomowej z zakresu lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo, napisać innowacyjną, popartą ciekawymi badaniami pracę, obronić ją a następnie zgłosić do konkursu.

Do wygrania są nagrody pieniężne (10.000 zł dla Zwycięzcy!), bilety lotnicze i płatne staże u narodowego przewoźnika.

Polskie Linie Lotnicze LOT to nowoczesny przewoźnik łączący Nową Europę ze światem. Dla prawie 9 mln pasażerów rocznie zapewnia podróż w ramach ponad 110 połączeń na świecie.

Obronione prace, wraz z kompletem dokumentów należy wysłać od 10 maja 2020 r. do 30 września 2020 r. na adres: konkurs.lot@pb.edu.pl.

Więcej informacji można znaleźć na stronie.