Konkurs "Mam apetyt na staż!"

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe i masz pomysł na to, jak powinien wyglądać Twój staż? Interesuje Cię branża odszkodowań, ale nie masz doświadczenia? Wystartuj w konkursie "Mam apetyt na staż!" zorganizowanym przez Kancelarię Kompensja!

CO? - konkurs "Mam apetyt na staż!"
APLIKACJA DO: 31 grudnia 2018 r.

Opisz pracę, jaką chciałbyś wykonywać podczas swojego wymarzonego stażu i zachwyć jury swoim pomysłem. Oceniana będzie nieszablonowość, więc rozwiń skrzydła wyobraźni wciągając innych do świata, w którym królują ambicje. Na autora najlepszej pracy czeka​ płatny staż w jednym z czterech działów firmy kompensja:

• marketingu,
  • sprzedaży,
  • obsługi klienta,
  • prawnym.

Zwycięzca sam wybierze formę odbycia trzymiesięcznego stażu (stacjonarnie lub online) oraz dział, który jest najbliższy jego zainteresowaniom.

Kompensja to kancelaria prawna prowadząca sprawy o odszkodowania.

DLA KOGO

Konkurs skierowany do studentów wszystkich kierunków.

Aby wziąć udział w konkursie przygotuj notatkę "Mam apetyt na staż".

Termin nadsyłania prac mija 31 grudnia 2018 r.

Więcej informacji na stronie internetowej, a także pod numerem telefonu: 501 960 250.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)