Konkurs "Metamorfoza kariery"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zapraszamy do udziału w konkursie Metamorfoza Kariery, który organizowany jest przez redakcję Magazynu Kariera i portalu Kariera.com.pl. Celem konkursu jest pomoc studentom w wejściu na rynek pracy i znalezieniu odpowiedniej praktyki.

Eksperci poprawią wybrane dokumenty aplikacyjne. Osoby z największym potencjałem zostaną zaproszone na serię szkoleń z rekruterami, coachami i doradcami zawodowymi.

Na łamach portalu Kariera.com.pl oraz w Magazynie Kariera pojawią się informacje o efektach metamorfozy - jak dzięki poradom ekspertów, kandydat zmieniał się w profesjonalistę gotowego do podjęcia pracy.

Konkurs skierowany jest do studentów wszystkich lat i kierunków, którzy nie czują się przygotowani do starcia z wymogami rynku i nie wiedzą, jak radzić sobie podczas procesu rekrutacyjnego.

Studenci, którzy chcą wziąć udział w konkursie do 20 kwietnia 2011 roku powinni przesyłać CV oraz list uzasadniający, dlaczego jest im potrzebna metamorfoza kariery na adres: metamorfoza@kariera.com.pl

Nagrodą główną jest metamorfoza kariery przeprowadzona przez profesjonalnych rekruterów, coachów i doradców zawodowych. Zwycięzców czeka także sesja fotograficzna, której celem będzie stworzenie profesjonalnego zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych. Wcześniej stylista zajmie się biznesowym wizerunkiem kandydata. Metamorfoza kariery odbędzie się w Krakowie i będzie trwała dwa dni. W ramach metamorfozy kariery Organizator zapewnia przejazd do Krakowa z dowolnego miejsca w Polsce oraz nocleg. Nagroda dodatkowa to wstęp na wieżę kościoła Mariackiego, skąd rozpościera się wspaniały widok na Rynek Główny.

Drugą nagrodą jest poprawienie dokumentów aplikacyjnych – CV i listu motywacyjnego na konkretne stanowisko – przez profesjonalistów z branży HR.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego