Konkurs "Milion na Bank"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się rynkiem kapitałowym? Ryzyko Cię nie przeraża? Weź udział w konkursie "Pierwszy Milion" – rozgrywce o charakterze symulacji internetowej.


 

 


CO? - Konkurs "Pierwszy Milion"
APLIKACJA DO: 12 marca 2017 r.


O WYDARZENIU
Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat rynku kapitałowego i jego produktów oraz umiejętności inwestowania i zarządzania finansami osobistymi. Konkurs organizowany jest w ramach sektorowego programu Bankowcy dla Edukacji. 

Rozpoczynając wirtualne życie i stojąc u progu zawodowej kariery, gracz podejmuje pierwszą pracę i próbuje pomnażać samodzielnie zarobione pieniądze. Od tego, gdzie ulokuje swoją wolną gotówkę, będzie zależało, jaki poziom zysku wypracuje. Utrzymywanie kosztów życia na możliwie niskim poziomie przy maksymalnie wysokim standardzie życia to ideał, do którego każdy dąży. Jeśli gracz właściwie zainwestuje posiadane środki, to od skali zgromadzonych oszczędności będzie zależał poziom wypracowanego zysku.

Aby wygrać należy zrealizować cel gry, czyli osiągnąć majątek równy 1 milionowi złotych w jak najmniejszej liczbie rund. Stały podgląd sytuacji w grze pozwala kontrolować pozycję w stawce i poznać kwoty dzielące poszczególnych uczestników. Do gry można przystępować kilka razy i osiągać coraz lepsze wyniki.

Nagrodzeni zostaną zwycięzcy w regionach, a spośród nich trójka najlepszych graczy otrzyma dodatkowo atrakcyjne nagrody finansowe. Rozdanie nagród nastąpi 28 marca br. w Warszawie podczas Kongresu Edukacji Finansowej 2017.


O ORGANIZATORZE
Fundacja Warszawski Instytut Bankowości jest nowoczesną i profesjonalną firmą szkoleniowo-doradczą.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy THINK! jest organizacją pozarządową, która realizuje innowacyjne działania z zakresu edukacji i komunikacji społecznej.


DLA KOGO?
W konkursie mogą wziąć udział studenci wszystkich uczelni w Polsce.


SPOSÓB APLIKACJI
Aby stanąć w szranki i zdobyć cenne nagrody należy wejść na stronę konkursu, zapoznać się z regulaminem, przejść do formularza rejestracyjnego i rozpocząć grę.

Do gry można zalogować się na stronie do 12 marca 2017 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego