Konkurs na "Księgowego Przyszłości"

Data wydarzenia:
3 Kwiecień, 2014 (Cały dzień)

Studiujesz na kierunku związanym z finansami i rachunkowością? Pojęcia "faktura", "VAT", "aktywa", "pasywa" i "bilans" nie są dla Ciebie obce? Weź udział w konkursie Księgowi Przyszłości i wygraj wakacje marzeń!

"Księgowi Przyszłości" to kuszący koktajl emocjonującego współzawodnictwa, podnoszenia kwalifikacji i posiadanej wiedzy. Serwowany jest zarówno studentom kierunków ekonomicznych ze wszystkich polskich uczelni, jak i zawodowym księgowym. Jest zjawiskiem niecodziennym – o cenne nagrody walczą trzyosobowe zespoły, a rywalizacja odbywa się głównie online.

Konkurs podzielony jest na 3 etapy:
- I test eliminacyjny online: 3-9 kwietnia 2014 roku,
- II test eliminacyjny online: 16-17 kwietnia 2014 roku,
- test półfinałowy on-line: 15-16 maja 2014 roku,
- finał: 10 czerwca 2014 roku.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy zebrać trzyosobową drużynę studencką bądź zawodową, zarejestrować się na stronie i w podanym terminie wypełnić test on-line. Więcej informacji na stronie.