Konkurs na logo firmy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Posiadasz zdolności artystyczne, które chętnie zaprezentujesz innym? Z okazji zbliżającego się 25-lecia Biuro Turystyczne Lubatur organizuje konkurs na nowe logo firmy. Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę w wysokości: 1000,00 zł oraz voucher na pobyt w ośrodkach wypoczynkowych: DIUNA Darłówko, DIUNA Łeba, DIUNA Jastrzębia Góra. 

 


CO? – konkurs na logo firmy
WYSYŁANIE PRAC: do 15 maja 2O18 r. do godz. 15:30 


O WYDARZENIU 
Celem Konkursu jest stworzenie  nowego, wyjątkowego logo z okazji jubileuszu 25-1ecia założenia Biura Turystycznego LubaturENIU.  Wybrane logo będzie wykorzystywane we wszystkich działaniach promocyjno-marketingowych Biura Turystycznego Lubatur. Projekt ma być przedstawiony w postaci wydruków lub w formie elektronicznej prezentujących logo w wersji podstawowej, kolorowej, ale również czarno-białej. 


O ORGANIZATORZE 
Biuro Turystyczne Lubatur powstało w 1993 r. Od początku swojej działalności świadczy Usługi turystyczne dla grup dzieci i młodzieży oraz seniorów. Przez 25 lat działalności BT Lubatur osiągnęło pozycję lidera w organizacji Zielonych Szkół. 


DLA KOGO? 
Konkurs jest adresowany przede wszystkim do studentów Akademii Sztuk Pięknych i Wydziałów Artystycznych. 


APLIKACJA 
Zgłoszenia należy złożyć do 15 maja 2018 r. do godz. 15:30, natomiast ogłoszenie wyników odbędzie się nie później niż 25 maja br. Prace konkursowe podpisane "Konkurs na logo BT Lubatur" należy przesłać na adres firmy lub drogą elektroniczną na adres jakub@lubatur.com.pl. Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego