Konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z Olkuszem

Pokaż w kalendarzu: 
0

Twoja praca dyplomowa dotyczyła zagadnień związanych z Olkuszem lub ziemią olkuską? Weź udział w konkursie, której organizatorem jest Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz oraz Fundacja Zakładów Górniczo – Hutniczych "Bolesław" w Bukownie. 


CO? – konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z Olkuszem


O KONKURSIE
Przedmiotem konkursu jest wyłonienie najlepszych prac, w tym inżynierskich, licencjackich magisterskich lub doktorskich poruszających zagadnienia związane z historią, zabytkami oraz atrakcjami turystycznymi oraz promocją Gminy Olkusz i ziemi olkuskiej, zwłaszcza w kontekście nowych ekspozycji Podziemny Olkusz i Kopalnia Wiedzy o Cynku oraz Zamku Rabsztyn, a także promujących lokalną kulturę, turystykę, sport, oświatę, gospodarkę przestrzenną, architekturę oraz inne dyscypliny i obszary ważne dla rozwoju miasta. W kategorii specjalnej zostanie wyłoniona jedna praca magisterska, inżynierska lub licencjacka dotycząca historii górnictwa i hutnictwa ziemi olkuskiej.

Do konkursu autorzy mogą zgłaszać prace magisterskie, inżynierskie lub licencjackie, których obrona miała miejsce w terminie od 1.01.2020 roku do 30.09.2024 roku oraz prace doktorskie, których obrona miała miejsce w terminie od 1.01.2020 roku do 30.09.2025 roku.

Więcej informacji znajduje się na stronie.


SPOSÓB APLIKACJI
Informacje o konkursie wraz z regulaminem zostały także zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego