Konkurs na najlepszą pracę magisterską z matematyki stosowanej

Czy to twój sposób myślenia może rozświetlić i zrewolucjonizować branżę finansową? Weź udział w konkursie na najlepszą pracę magisterską i zaprezentuj swoje odkrycia ekspertom w dziedzinie matematyki, finansów i biznesu. Prace trzeba zgłaszać do 30 września 2022 roku.

CO? - Konkurs BNY Mellon
DO KIEDY: 30 września 2022 r.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską, zainicjowany w 2018 roku we współpracy z Instytutem Hugo Steinhausa, zachęca studenów z całego kraju do zgłaszania prac z zakresu matematyki stosowanej. Prace oceniane są przez panel sędziowski, w skład którego wchodzą reprezentanci środowiska akademickiego oraz eksperci BNY Mellon.

Do udziału w konkursie mogą przystąpić studenci studiów magisterskich z polskich uczelni, którzy obronili pracę magisterską w roku akademickim 2021/2022.

Trzech najlepszych finalistów zostanie ogłoszonych podczas specjalnej ceremonii do końca 2022 roku. Dodatkowo zwycięzcy, zgodnie z regulaminem, otrzymują następujące nagrody pieniężne:

1. I miejce: 15,000 PLN
  2. II miejsce: 10,000 PLN
  3. III miejsce: 5,000 PLN

BNY Mellon to globalna firma inwestycyjna, rowijająca innowacyjne rozwiązania dla branży finansowej.

Studentów studiów magisterskich z polskich uczelni, którzy obronili pracę magisterską w roku akademickim 2021/2022.

Wnioski należy składać do 30 września 2022 br. w języku angielskim lub w języku polskim (należy dołączyć pełne tłumaczenie na język angielski). Formularz aplikacyjny jest dostępny na stronie organizatora.