Konkurs na najlepszą pracę magisterską z obszaru matematyki

BNY Mellon (Poland) zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską zaprezentowania swoich odkryć eskpertom w dziedzinie matematyki, finansów i biznesu.

CO? - konkurs BNY Mellon"Czy to twój sposób myślenia może rozświetlić i zrewolucjonizować naszą branżę?"
APLIKACJA DO: 30 listopada 2023 roku

O KONKURSIE
W 2018 roku BNY Mellon (Poland) zorganizował inauguracyjny konkurs na najlepsza pracę magisterską przeznaczony dla studentów studiów magisterskich z zakresu matematyki, matematyki stosowanej oraz kierunków związanych z data science. Prace oceniane są przez panel sędziowski, w skład którego wchodzą reprezentanci środowiska akademickiego oraz eksperci BNY Mellon.

Do udziału w konkursie mogą przystąpić studenci studiów magisterskich z polskich uczelni, którzy obronili pracę magisterską w roku akademickim 2022/2023.

Trzech najlepszych finalistów zostanie ogłoszonych podczas specjalnej ceremonii do końca lutego 2024 roku. Dodatkowo zwycięzcy, zgodnie z regulaminem, otrzymują następujące nagrody pieniężne:

1. I miejce: 15,000 PLN
  2. II miejsce: 10,000 PLN
  3. III miejsce: 5,000 PLN

BNY Mellon to globalna firma inwestycyjna, rowijająca innowacyjne rozwiązania dla branży finansowej.

Studentów studiów magisterskich z polskich uczelni, którzy obronili pracę magisterską w roku akademickim 2022/2023.

Wnioski należy składać do 30 listopada 2023 r. w języku angielskim lub w języku polskim (należy dołączyć abstrakt przetłumaczony na język angielski). Formularz aplikacyjny jest dostępny na tronie organizatora.