Konkurs na najlepszą pracę z zakresu Etyki Biznesu

W imieniu Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zapraszamy do uczestnictwa w VI Edycji Konkursu VERBA VERITATIS – na najlepszą pracę z zakresu Etyki Biznesu. Konkurs skierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów publicznych i niepublicznych uczelni wyższych w Polsce niezależnie od rodzaju i trybu studiów.

Zakres przedmiotowy zgłaszanych prac obejmuje następujące grupy tematyczne:

• corporate governance;
  • komunikacja społeczna (marketing społeczny, reklama społeczna, itp.);
  • stosowanie dobrych praktyk na rynku finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem rynku consumer finance, w tym branż: pożyczkowej, pośrednictwa kredytowego, finansowego, doradztwa finansowego, planowania finansowego, bankowości, zarządzania wierzytelnościami, zarządzania informacją gospodarczą oraz ubezpieczeń;
  • społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR).

Nagroda główna w wysokości 5 000 złotych została ufundowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Do konkursu można zgłaszać prace obronione lub przyjęte do obrony przez promotora i recenzenta w bieżącym roku akademickim oraz prace obronione po roku 2008, które nie były dotychczas zgłaszane do Konkursu.

Pracę wraz z Kartą Zgłoszenia, opiniami promotora i recenzenta oraz potwierdzoną przez uczelnię datą obrony należy nadesłać najpóźniej do dnia 30 września 2011 roku na adres mailowy konkurs@kpf.pl. Dodatkowo, w tym samym terminie należy przesłać pracę wraz z Kartą Zgłoszenia w formie drukowanej - w jednym egzemplarzu, na adres:

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce
ul. Długie Pobrzeże 30, 80-888 Gdańsk
z dopiskiem na kopercie „VERBA VERITATIS”.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.kpf.pl.

W przypadku jakichkolwiek pytań można również konkatkować się z Panią Małgorzatą Tomczyk – Managerem Projektów: mtomczyk@kpf.pl lub pod nr tel. 504 145 109.

Do pobrania:
Regulamin konkursu.