Konkurs na "Najlepszego studenta roku 2014"

Wykładowcy cenią Twoją aktywność na studiach, a znajomi podziwiają osiagnięcia naukowe? Jeśli należysz do osób, które z łatwością pokonują wszystkie egzaminy, sesje, kolokwia - podziel się swoimi osiągnięciami i zostań mianowany NAJLEPSZYM STUDENTEM 2014 ROKU!

Co można wygrać?

Do zdobycia jest jedno z wolnych stanowisk pracy:  programista, księgowy, projektant, tłumacz czy dziennikarz internetowy. Spełnij swoje marzenia o wymarzonej pracy!

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Uczestnik konkursu, wypełnia ankietę NAJLEPSZY STUDENT ROKU 2014 (tylko jeden raz!);
  2. Czas na złoszenie się mija 30 września 2014 roku. Konkurs obejmuje wszystkie uczelnie wyższe,  państwowe oraz prywatne. Dotyczy studentów z całego kraju;
  3. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą e-mailową o swoim zwycięstwie w dniu 1 października 2014 roku, otrzymają tytuł NAJLEPSZEGO STUDENTA ROKU 2014 oraz stanowisko: programisty, projektanta, księgowego, tłumacza lub dziennikarza internetowego redro.pl, które zostanie przydzielone na podstawie ankiety, oraz dalszego etapu rekrutacji.
  4. Decyzję o wyłonieniu zwycięzcy, podejmuje powołane do tego jury składające się z pracowników sklepu redro.pl
  5. Nagroda zostanie przyznana w dniu 1 października 2014, zwycięzca winien podjąć decyzję o podjęciu współpracy, w przeciągu 2 dni roboczych od otrzymania informacji o zwycięstwie, w przeciwnym wypadku szansa zdobycia jednego spośród 4 wakatów przepada.
  6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany promocji bez wcześniejszego uprzedzenia.

Więcej informacji na stronie.