Konkurs na okładkę Magazynu "Teraz Polska"

Data wydarzenia:
11 Listopad, 2014 (Cały dzień)

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” ogłasza konkurs na okładkę Magazynu „Teraz Polska” adresowany do studentów wyższych szkół artystycznych. Nagrodą główną jest publikacja zwycięskiego projektu w formie okładki kwartalnika „Teraz Polska” Nr 4/2014 oraz nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł.

Na temat Magazynu "Teraz Polska"

Okładka Magazynu „Teraz Polska” stała się swoistą formą galerii, miejscem prezentacji wypowiedzi polskich twórców na temat patriotyzmu i polskości, ale bez patosu i zbędnych uniesień. Okładkę pierwszego numeru przygotował Jan Sawka i była to ostatnia praca artysty przed śmiercią w 2012 roku. Następne okładki przygotowywali m.in: Andrzej Pągowski, Waldemar Świerzy, Ryszard Kajzer, Henryk Chyliński czy Rafał Olbiński. Wraz z rozwojem pisma redakcja postanowiła przeznaczyć miejsce na okładce także dla młodych twórców – studentów polskich szkół artystycznych. W ten sposób narodził się pomysł na konkurs, w którym nagrodą (oprócz finansowej) jest publikacja oraz promocja młodych artystów na równi z najlepszymi.

Na temat konkursu

Temat projektu okładki powinien być zgodny z przesłaniem pisma, propagującego postawy pro-obywatelskie, nowoczesny patriotyzm oraz Polskę, jej gospodarkę, naukę i kulturę.

Komplet dokumentów zgłoszeniowych składa się z:
- pliku PDF 215 x 240 + 5mm spad;  o rozdzielczości – 300 dpi;  CMYK;  teksty na krzywych;
- pliku poglądowego JPG,
- pliki PDF i JPG powinny mieć taką samą nazwę, różną od imienia i nazwiska Autora,
- formularza zgłoszeniowego wypełnionego w trybie on-line.

Zgłoszenia - wysłane za pomocą formularza online - są przyjmowane do 11 listopada 2014 r.
Więcej informacji na stronie.