Konkurs na pomysł na innowacyjną usługę dla serwisu komputerowego

Sieć mobilnych serwisów komputerowych PC DOC organizuje dla studentów z całej Polski konkurs na pomysł na innowacyjną usługę dla serwisu komputerowego. Główną nagrodą jest praca w charakterze PC DOCtor-a.

Konkurs skierowany jest do wszystkich młodych ludzi, którzy interesują się komputerami i chcieliby zacząć swoją karierę zawodową w firmie oferującej kompleksowy serwis IT.

Zwycięzca konkursu będzie miał okazję zapoznać się z know-how firmy oraz przejść cykl szkoleń z zakresu IT, marketingu i obsługi klienta.

Poprawne zgłoszenie powinno mieć formę dokumentu tekstowego lub prezentacji i zawierać:

• nazwę usługi, którą mógłby świadczyć organizator;
  • jej opis (maksymalnie na 900 znaków lub 2 slajdy);
  • oraz krótkie hasło reklamowe, które będzie ją promować (do dwóch zdań).

Przy wyborze zwycięzców jury będzie oceniać:

• kreatywność pomysłu;
  • możliwość wdrożenia usługi w sieci PC DOC;
  • opłacalność jej wdrożenia.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 30.11.2010 roku, zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową.

Aby dołączyć do rywalizacji o pracę jako PC DOCtor, należy wysłać zgłoszenie drogą mailową na adres konkurs@pcdoc.pl.
Ocenie poddane zostaną jedynie pomysły dostarczone w formie elektronicznej.

Zgłoszenia będą przyjmowane od dnia 11 października 2010 r. do 15 listopada 2010 r.