Konkurs na prace dyplomowe "Od teorii do praktyki"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Zagraj o staż w szwajcarskiej firmie – po raz siódmy. Pozwól swojej pracy dyplomowej budować Twoją karierę. Weź udział w konkursie na prace dyplomowe „Od teorii do praktyki”
 


CO? – Konkurs na prace dyplomowe „Od teorii do praktyki”
APLIKACJA DO: 31 grudnia 2019 r.


O WYDARZENIU
Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w VII edycji konkursu na prace dyplomowe „Od teorii do praktyki”.

Konkurs realizowany jest we współpracy z czołowymi szwajcarskimi firmami, beneficjentami znaku szwajcarskiej jakości „swissstandards.pl”- Fracht FWO Polska, Franke, Geberit, Hilti, Sika, Swisslinx, Zehnder.

Nagrodami dla autorów najlepszych prac są płatne staże (wynagrodzenie ok. 4000 zł m/c) albo wartościowe nagrody rzeczowe, przydatne w przyszłej pracy zawodowej (np. profesjonalne programy komputerowe).

Nagrodą wspólną dla wszystkich laureatów jest udział w Akademii Kariery - profesjonalnych warsztatach przygotowujących do wejścia na rynek pracy, realizowanych przez firmę headhunterską Swisslinx.

Konkurs przebiega dwuetapowo:

  • do 31 grudnia 2019 r. należy przesłać do Organizatora temat pracy wraz z krótkim opisem jej założeń (I etap),
  • osoby, które zakwalifikują się do II etapu w trakcie pisania prac mają możliwość odbycia konsultacji merytorycznych z wybranym Partnerem. Obronioną pracę należy przesłać do Organizatora do 31 sierpnia 2020 r.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace podejmujące tematykę pokrewną z obszarami aktywności biznesowej Parterów - Patronów merytorycznych Konkursu:

  • TSL i rozwiązań biznesowych dla sektora logistyki- Fracht FWO Polska (operator logistyczny, świadczący usługi w zakresie organizacji transportu morskiego, drogowego i lotniczego),
  • architektury wnętrz mieszkalnych- FRANKE (światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji systemów kuchennych),
  • techniki sanitarnej- Geberit (europejski lider techniki sanitarnej),
  • budownictwa i zarządzania w budownictwie- Hilti (dostawca kompleksowych usług dla budownictwa - od specjalistycznego oprogramowania do prac konstrukcyjnych, przez produkcję narzędzi, po doradztwo inżynieryjne),
  • budownictwa i marketingu firm budowlanych-  Sika (producent specjalistycznej chemii budowlanej),
  • technologii cieplnych- Zehnder (dostawca zaawansowanych rozwiązań cieplnych, m.in. grzejników centralnego ogrzewania, łazienkowych, promienników sufitowych, wentylacji i systemów filtracji powietrza),
  • szwajcarskiej jakości w biznesie – Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza.

O ORGANIZATORZE
Polsko - Szwajcarska Izba Gospodarcza z siedzibą w Warszawie powstała w 1998 roku. Izba jest dobrowolnym, nie dotowanym przez instytucje publiczne stowarzyszeniem według prawa polskiego. Obecnie liczy ok. 190 członków i zrzesza większość firm szwajcarskich w Polsce.


DLA KOGO?
W konkursie mogą brać udział studenci, którzy w nadchodzącym roku akademickim będą pisać i bronić swoje prac dyplomowe: inżynierskie, licencjackie lub magisterskie. Atutem konkursu jest możliwość merytorycznego konsultowania pracy z Partnerem na etapie jej pisania. W ramach konsultacji Partnerzy zapewniają m.in. dostęp do wyników specjalistycznych badań, szczegółowe informacje o parametrach produktów czy możliwość biznesowego zweryfikowania postawionych w pracy tez.  


SPOSÓB APLIKACJI
Do 31 grudnia 2019 r. należy przesłać do Organizatora temat pracy wraz z krótkim opisem jej założeń.

Dodatkowe informacje o konkursie znajdują się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego