Konkurs na prace dyplomowe z zakresu zastosowań IT w biznesie

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego ma przyjemność poinformować, iż rusza konkurs na prace dyplomowe z zakresu zastosowań IT w biznesie, którego organizatorem jest E- Point. W konkursie mogą wziąć udział studenci i absolwenci kierunków ekonomicznych i informatycznych. Do konkursu mogą być zgłaszane prace obronione w latach 2008-2010.

E-point S.A., to internetowy software house. Tworzy dedykowane rozwiązania internetowe korzystając z własnego środowiska programistycznego OneWebTM, uznanych standardów informatycznych (J2EE, Linux) oraz oprogramowania dostarczanych przez międzynarodowych partnerów (IBM, Intel, Oracle)

Celem konkursu jest zainteresowanie studentów możliwościami wykorzystywania najnowszych rozwiązań technologii informatycznych w biznesie, zwrócenie uwagi na narzędzia informatyczne, które wspomagają pracę firm, podnoszą ich konkurencyjność i automatyzują wiele czynności.

Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody:

• 7 tys. zł – za zajęcie I miejsca,
  • 5 tys. zł – za zajęcie II miejsca,
  • 3 tys. zł – za zajęcie III miejsca.

Terminy:

Zgłaszanie prac upływa 30 listopada 2010 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej w dniu 10 stycznia 2011 r.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu a także regulamin można znaleźć na stronie internetowej.