Konkurs na pracę magisterską "Teraz Polska Promocja i Rozwój"

Ruszyła IX edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności, innowacyjności i promocji Polski. Pula nagród wynosi 50 000zł! Termin zgłoszeń upływa 16 października 2015 roku.

Tematyka konkursu obejmuje:

• konkurencyjność, innowacyjność i przedsiębiorczość Polski
  • potencjał rozwoju międzynarodowego polskiej gospodarki
  • przewagi konkurencyjne i obszary specjalizacji Polski
  • Polska marka narodowa
  • wyzwania rozwojowe polskich regionów
  • promocja polskiej branży rolno-spożywczej
  • promocja kulturalna i naukowa
  • wybitni Polacy i polskie osiągnięcia zasługujące na popularyzację w świecie

Konkurs „Teraz Polska Promocja i Rozwój” zyskał status jednego z najpopularniejszych i zarazem najbardziej prestiżowych konkursów prac magisterskich w naszym kraju. Udział w nim wpływa pozytywnie na wizerunek laureatów i zwiększa prestiż ich macierzystych uczelni oraz promotorów. Informacje o konkursie trafiają do mediów ogólnopolskich, regionalnych i studenckich. Dodatkowym atutem konkursu są atrakcyjne nagrody:

• za I miejsce - 7 000 zł
  • za II miejsce - 5 000 zł
  • za III miejsce - 3 000 zł
  • oraz nagrody specjalne: Ministra Gospodarki, Ministra Spraw Zagranicznych, Ministra ROlnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytutu Adama Mickiewicza, Agencji Rynku Rolnego, Fundacji PZU
  • oraz nagrody dodatkowe: publikacja fragmentów nagrodzonych prac w e-booku "Teraz Polska Promocja"

Gala finałowa odbędzie się z udziałem przedstawicieli Prezydenta RP, ministrów oraz reprezentantów świata nauki. Imprezą towarzyszącą jest konferencja naukowa „Promocja Polski – wyzwania przed nauką i praktyką”.

Zgłoszenia są przyjmowane do 16 października 2015 roku.
Więcej informacji na stronie.