Konkurs na pracę naukową w obszarze finansowym

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś autorem pracy naukowej w obszarze finansowym? Weź udział w konkursie organizowanym przez Fundację Rozwoju Zawodowego Quantitative Finance oraz Europejską Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości. 


CO? – konkurs na pracę naukową w obszarze finansowym


O KONKURSIE
QuantFin – Fundacja Rozwoju Zawodowego Quantitative Finance oraz Europejska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają studentów studiów licencjackich lub magisterskich na dowolnym kierunku oraz osoby, które ukończyły studia w 2023 roku do udziału w konkursie na pracę naukową, w której zostanie przedstawiony i opisany model ilościowy opisujący ciekawe zależności w środowisku finansowym lub biznesowym.

  • Może to być model ekonometryczny lub inny wykorzystujący metody matematyczne, statystyczne lub uczenie maszynowe.
  • Model ten może być stworzony w trakcie toku studiów lub specjalnie w celu udziału w konkursie.

Dla trzech finalistów przewidziane są nagrody: nagroda główna w wysokości 5000 zł oraz dwa wyróżnienia w formie nagród rzeczowych o przybliżonej wartości 1000 zł każda. Autorzy trzech najlepszych prac zostają finalistami i zostaną zaproszeni do prezentacji swoich prac podczas konferencji The Update Warsaw.


SPOSÓB APLIKACJI
Więcej informacji na temat konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej konferencji, w ramach której konkurs jest organizowany.

Termin składania zgłoszeń upływa 16 września 2023 r.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego